Luxusní byty Skuherského


Tato unikátní nabídka představuje 26 nadstandardních prostorných bytů ve Skuherské ulici v Českých Budějovicích. Bytový dům o 5-ti obytných patrech s byty různých dispozic, od 1+kk, 2+kk až po 3+kk a 5+kk, kde si vybere určitě každý. Byty jsou s lodžiemi a terasami, kde součástí jsou sklepy-komory přímo vedle bytů. Každý byt je jiný, proto si zde můžete vybrat právě ten pravý pro Vás. Jde o moderní bydlení s nadstandardním vybavením pro kvalitní žití Vás i Vašich dětí.

Dům je vybaven prostorným výtahem, společnými prostory jako úklidová či technická místnost, včetně skladu na odpad. Samozřejmostí je zajištění dostatečného množství parkovacích míst, která jsou v podzemí bytového domu. Parkovacích míst je 17 a lze je dokoupit za cenu 330.000,- Kč. Jedná se o velmi žádanou atraktivní lokalitu širšího centra Českých Budějovic. Tato klidná část města je pouhých 10 min. pěšky od centra s dobrou dostupností všech potřebných služeb občanské vybavenosti. Budete tedy v dosahu opravu všeho potřebného a zároveň nerušeni městem.

Byt bude předán zkolaudovaný včetně sanitárního vybavení, finálního pokrytí podlah plovoucími podlahami a dlažbou dle Vašeho výběru a jako noví vlastníci si tak budete moci zařídit Váš byt sami (výběr materiálů a vybavení bude uveden v katalogu na našich stránkách, lze se domluvit i na individuálních požadavcích mimo rámec nabídky u našich partnerů).

Každý byt je vybaven internetem. Vytápění domu je ústřední dálkové, včetně ohřevu vody a napojen na veřejnou kanalizační síť.

 


Nabídka bytů

Půdorysy bytů

Vizualizace půdorysů byt číslo 1.

Vizualizace půdorysů byt číslo 2.

Vizualizace půdorysů byt číslo 3.

Vizualizace půdorysů byt číslo 4.

Vizualizace půdorysů byt číslo 5.

Vizualizace půdorysů byt číslo 6.

Vizualizace půdorysů byt číslo 7.

Vizualizace bytu č.8

Vizualizace bytu číslo 9.

Ceník bytů